Serüvene temiz sayfayla başlayın!

Paladium SkyblockV2 hakkında
Tecrübeli ekibimizle kazandığımız tüm deneyimleri yepyeni bir sunucuda sizlere sunduk. SkyblockV2 sunucumuzun açılmasıyla, hepinizin bildiği Skyblock artık SkyblockV1 adıyla anılıyor. Peki ya SkyblockV2'de ne gibi değişiklikler var?

Paladium Zırhlar
Paladium aletleri seviyoruz, o halde neden Paladium Zırhlar olmasın? Elmas Zırhlardan daha güçlü, daha dayanıklı ve daha havalı olan bu zırhlar oyun zevkinizi katlayacak.Denizin Kalbi
Denizin derinliklerinden gelen bu öğenin içerisinden değerli eşyalar çıkıyor. Bu eşyayı elde etmek için balık tutabilir veya mağazadan makul bir fiyata satın alabilirsin.
Zindan Etkinliği
Zindan Etkinliği bizim en eski projelerimizden birisi. Ne yazık ki daha önce stabil bir şekilde sizlere sunma şansımız olmamıştı fakat haberler iyi. SkyblockV2'de Zindan Etkinliği de olacak!
Daha fazla yükseltme
Ada yükseltmeleri hepimizin tek gayesi. Hepimiz adalarımızın daha kapsamlı olmasını isteriz. İşte bu yüzden sizlere adalarınızı daha da yüceltmeniz için fazla yükseltme ekledik.

  1. Tabela sınırı arttırma
  2. Sandık sınırı arttırma
  3. Eşya çerçevesi sınırı arttırma
  4. İksir standı sınırı arttırma


Performans Güncellemesi
Elbette SkyblockV1'in performansından gayet memnunuz ancak bazı güncellemelerin yapılması için sunucu verilerinin sıfırlanması şart. SkyblockV2 bize bu güncellemeleri getirme şansı sağladı.

Giderilen Hatalar
Yeni bir sunucu açarken hatalardan da arındırmayı unutmadık. Bildiğimiz her sorunu tek tek inceleyip giderdik. DDOS saldırıları, çökmeler ve benzer durumlara karşı ciddi altyapı değişiklikleri yaptık.
Meraklısı için detaylı bilgiler
Denizin Kalbi çıkma şansı %0.05'tir.
Paladium Zırhların koruma oranları hakkında:

  • Elmas set > Elmas kılıç = 1.60 hasar
  • Paladium set > Elmas kılıç = 1.25 hasar
  • Elmas set > Paladium balta = 2.60 hasar
  • Paladium set > Paladium balta = 2.06 hasar